Nemecké kuchynské linky - Schüller a next125

Kvalitné nadčasové nemecké kuchynské linky značky Schüller. Živé ako čas, rozmanité ako život, rovnako spoľahlivé ako priateľ - to sú dnešné kuchyne. Vytvorené ako miesto stretnutia, ako komunikačné centrum, ale aj ako centrum života. Prežite čas strávený v kuchyni v kruhu svojej rodiny. K dispozícii sú tak jemne odstupňované prírodné, ako aj farebné tóny, ale aj príjemné drevené dekorácie kuchýň. Matná či lesklá kuchynská linka, to už záleží od Vás. Neváhajte nás osloviť a my Vám pomôžeme zrealizovať kuchynskú linku podľa Vašich predstáv.

V prípade, ak by ste mali záujem o cenovú ponuku na kuchynskú linku Schüller alebo next125, tak Vám ju veľmi radi vypracujeme BEZPLATNE.

Stačí, ak nám zašlete emailom pôdorys a Vaše požiadavky, o zvyšok sa postaráme. 
Nemecké kuchynské linky - next125
Design v harmónii s prírodou a cenou to je filozofia nemeckých značkových kuchynských liniek next125. Aj vy môžete mať doma medzinárodný dizajn kuchynskej linky, ktorý fascinuje. Vynikajúca a trvalo udržateľná výroba za prekvapivo prijateľnú cenu. V ponuke sú tak jemné, tlmené, ako aj farebné tóny a rôzne drevené kombinácie. Splňte si sen o Vašej kuchyni.